Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LIPO, Dobré okno Ružomberok, plastové okná a dvere

EXKLUZÍV

Bezpečnostné dvere Securido EXKLUZÍV

 

Bezpečnostné dvere aj so zárubňou tvoria výrobok, ktorým môžeme garantovať vysoké požiadavky zákazníkov na bezpečnosť majetku, nároky na tesnosť, zvukovú a protipožiarnu izoláciu a v neposlednom rade aj dizajn. Tvarom a moderným prevedením umožňujú nenásilné a estetické začlenenie do všetkých druhov stavebných objektov.      

                                                                                                                           

Viacbodové uzamykanie ovládané cylindrickou vložkou ISEO R-6 je diskrétne ukryté a rovnomerne rozložené po obvode dverí. Dvere Exkluzív sú dodávané výlučne s bezpečnostnou zárubňou (rez dverí).
 

Vystužené oceľové profily bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrobené z oceľovej platne hrúbky 1,5 mm. Po celej ploche sú vystužené oceľovými profilmi, ktoré zabezpečujú ochranu na miestach, kde je umiestnených najviac bezpečnostných prvkov.
 

Päť bodový uzamykací systém tvoria západky, ktoré sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Vystužená zárubňa obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory. Ľahké otváranie umožňuje trojité zavesenie na oceľových pántoch zabezpečených proti zosadeniu.

 

 

    

          Exkluzív HLADKÉ                      Exkluzív KAZETA                   Exkluzív MODERN                   Exkluzív RUSTIC

 

Bezpečnostné dvere Exkluzív HLADKÉ

Veľmi moderné bezpečnostné dvere Exkluzív s hladkým povrchom sú vhodné do všetkých moderných domácností, pretože sú ľahko kombinovateľné s každým interiérom.

Bezpečnostné dvere Exkluzív KAZETA

Aj bezpečnostné dvere môžu byť klasické a krásne. Skupinu zákazníkov, ktorí stále považujú klasiku za to pravé, žiadny dizajn neuspokojí lepšie ako prevedenie našich dverí s KAZETOVÝM reliéfom. Tradične zamerané línie podčiarkujú vkus tých, ktorí preferujú klasické prevedenie a štýl.

Bezpečnostné dvere Exkluzív MODERN

Okrem svojich vysokých bezpečnostných parametrov, dvere s panelom MODERN spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria estetických labužníkov. Moderné dvere musia nielen dokonale ladiť so štýlom interiéru, ale i s fasádou.

Bezpečnostné dvere Exkluzív RUSTIC

Dvere v rustikálnom štýle s reliéfovým panelom RUSTIC sú v ponuke hlavne pre ľudí, ktorí nedajú dopustiť na klasiku. Rustikálny štýl je veľmi romantický a navodzuje vyrovnanú a domácku atmosféru útulného domova. Bezpečnostné dvere RUSTIC majú svoje kúzlo a podčiarkujú krásu vidieckeho štýlu.

 

POVRCH DVERÍ EXKLIZÍV

Povrch dverí tvorí špeciálna fólia značky d-c-fix nemeckej výroby o hrúbke 0,8 mm. Je nanášaná tepelnou úpravou a verne imituje povrchy a farebnosti drevených dekorov.

    

                 T4 - Brest                    T6 - Buk stredný               T13 - Dub tmavý              T9 - Gaštan tmavý                   T7 - Jaseň

                                                                                                                                                     NOVINKA                             NOVINKA
 

  

    T14 - Jeľša polosvetlá        T18 - Jeľša svetlá              T8 - Orech stredný                T5 - Biele drevo

                                                                                                         NOVINKA
 

FAREBNOSŤ BEZPEČNOSTNÝCH ZÁRUBNÍ

Bezpečnostná zárubňa je v troch farebných prevedeniach. v bielej, hnedej alebo v čiernej farbe. Možné je tiež zvoliť rovnakú povrchovú úpravu ako pri bezpečnostných dverách - fólia s imitáciou dreva.


 


249490

Úvodná stránka